Відділ освіти та спорту Брусилівської селищної ради

Кубок селищного голови з волейболу

                   

В нашому селищі стало уже доброю традицією проводити Кубок селищного голови з волейболу. Цей рік не став виключенням.  В перший квітневий день вже втретє на волейбольному майданчику в спортивному залі КОНЗ «Брусилівська гімназія імені Г.О.Готовчиця» зібрались дев’ять  команд: Брусилів -1, Фізруки (збірна команда вчителів фізичної культури Брусилівщини), Брусилів «Сурикати», с. Привороття, с.Осівці, с.Соловіївка смт.Народичі, м.Радомишль,с.Озадівка Бердичівського району.

Гостей прийшли привітати селищний голова Габенець В.В., заступник селищного голови з питань ЖКГ, комунальної власності, земельних ресурсів та економічного розвитку Захарченко В.В, начальник відділу освіти та спорту Брусилівської селищної ради Чмуневич М.І., голова громадської організації «Рідний Дім – Брусилівщина» Нікітчин О.Ю.  

Кожна гра була цікавою та захоплюючою, команди запекло змагалася за звання найкращої. До самого завершення змагань зберігалась інтрига, тому що усі учасники були сильні та варті перемоги.

За підсумками змагань перше місце виборола команда смт. Народичі, виявивши справжній спортивний характер та жагу до перемоги. Друге місце у Кубку здобули гравці із с. Озадівки Бердичівського району. Третє місце заслужено посіла команда з Брусилова «Сурикати». 

Висловлюємо подяку в організації змагань Громадській організації «Рідний Дім- Брусилівщина», ФОП Ніцевич І.А. та селищному голові Габенцю В.В. за грошові винагороди переможцям Кубку. Медійною підтримкою даного заходу  виступив громадсько-політичний тижневик Брусилівщини «Відродження».

Вітаємо переможців змагань та бажаємо усім продуктивних тренувань, нових перемог і сильного командного духу!« повернутися до списку новин