Відділ освіти та спорту Брусилівської селищної ради

Чемпіонат Брусилівської ДЮСШ з міні футболу присвячений Дню захисника України

Відповідно до Положення спортивного заходу 9 жовтня стартував відкритий чемпіонат Брусилівської  ДЮСШ з міні футболу серед юнаків та дівчат вікової категорії 2004-2006 р.н.,2007-2009 р.н, який присвячений   Дню захисника України. Змагання  проводяться   з  метою патріотичного виховання,  пропаганди  здорового,  активного  способу  життя, підготовки та виявлення спортивних резервів, залучення молоді до регулярних занять фізичною культурою і спортом. Матч триватиме  з 9 жовтня по 6 листопада 2020р., на футбольному полі Брусилівської ДЮСШ. Переможці та  призери  змагань будуть нагороджені грамотами та перехідними кубками.

                                                    Графік проведення ігор:

                                  

  1/.  10.10.2020р – о16.00  Брусилівський ліцей №1 ім. І.Огієнка – Морозівська ЗОШІ - ІІІст.

    10.10.2020р. – о 16.00 Соловіївська ЗОШ І  - ІІІст. –  Хомутецька ЗОШІ-ІІІст.

   14.10.20р.   -   о 9.30   Водотиївський ліцей – Лазарівський НВК

 

  2/.   14.10.20р. – о 10.30  Хомутецька ЗОШІ - ІІІст. – Водотиївський ліцей

      14.10.20р. - о10.30     Брусилівський ліцей №1 ім. І.Огієнка- Соловіївська ЗОШ І – ІІІ ст.

     17.10.20р.-о15.30 Брусилівський ліцей ім. Г.О.Готовчиця- Морозівкська ЗОШ І- ІІІ ст.

 

 

 3/.     17.10.20р. - о 17.00 Соловіївська ЗОШ  І- ІІІст. – Брусилівський ліцей ім.. Г.О Готовчиця

         23.10.20р .- о 9.30    Водотиївський ліцей - Брусилівський ліцей №1 ім. І.Огієнка

         23.10.20р. - о 9.30         Лазарівський НВК – Хомутецька ЗОШ І-ІІІст.

 

 

 4/.    23.10.20р.- о 11.00     Лазарівський НВК - Брусилівський ліцей №1 ім. І.Огієнка

        23.10.20р.- о 11.00      Брусилівський ліцей №1 ім. І.Огієнка   -  Лазарівкий НВК

        24.10.20р.- о 16.00     Морозівська ЗОШ І-ІІІст. – Соловіївська ЗОШ І-ІІІст.

 

 

 5 /.   29.10.20р. -  о 9.30       Водотиївський ліцей  – Морозівська ЗОШ І-ІІІст

        29.10.20р. -  о 9.30    Лазарівкий НВК  – Брусилівський ліцей ім.. Г.О Готовчиця

        29.10.20р. -  о 10.30 Хомутецька ЗОШ І-ІІІст. - Брусилівський ліцей №1 ім. І.Огієнка

 

 

6/.     29.10.20р. -  о 12.00  Брусилівський ліцей ім.. Г.О Готовчиця  – Хомутецька ЗОШ І-ІІІст.

         06.11.20р. о 9.30        Морозівська ЗОШ І-ІІІ ст. – Лазарівський НВК

        06.11.20р. о 9.30        Соловіївська ЗОШ І-ІІІст. – Водотиївський ліцей

 

       

7/.     06.11.20р. о 11.30       Лазарівкий НВК –  Соловіївська ЗОШ І-ІІІст.

        06.11.20р. о 11.30       Хомутецькка ЗОШ І-ІІІст.  – Морозівська ЗОШ І-ІІІст.

       06.11.20р. о 16.00    Брусилівський ліцей №1 ім. І.Огієнка - Брусилівський ліцей ім.. Г.О

                                                                                                                                               Готовчиця



« повернутися до списку новин