ХХ Міжнародний конкурс української мови імені Петра Яцика

Дата: 27.11.2019 13:53

З метою утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед української молоді, виховання поваги до культури і традицій українського народу, підвищення мовної освіти в Україні, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу 25 листопада 2019 року на базі Брусилівського ліцею ім.Г.О.Готовчиця відбувся ІІ етап ХХ Міжнародного конкурсу знавців української мови ім.Петра Яцика.

У творчому змаганні взяли участь 32 учні 3-11 класів із 10 закладів загальної середньої освіти Брусилівської селищної ради.

Журі конкурсу визначило переможців, які представлятимуть Брусилівщину на ІІІ етапі конкурсу, а саме :

-Подшибякіна Катерина, учениця 9 класу Брусилівського ліцею №1 ім. І.І.Огієнка;

- Ненюк Дарина, учениця 5 класу Брусилівського ліцею ім. Г.О.Готовчиця;

- Григорчук Андрій, учень 4 класу Брусилівського ліцею №1 ім. І.І.Огієнка.

Щиро вітаємо усіх учасників ХХ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика. Висловлюємо вдячність педагогам, які доклали значних зусиль у підготовці учасників конкурсу. Бажаємо наснаги, творчих злетів та перемог в наступному етапі конкурсу.