Увага!!! Виставка-конкурс «Великодні писанки».

Дата: 22.02.2018 14:31

Повідомляємо, що згідно плану роботи комунального позашкільного навчального закладу «Житомирський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Житомирської обласної ради на 2018 рік 30-31 березня 2018 року відбудеться 18-та обласна виставка-конкурс «Великодні писанки».

Виставка-конкурс «Великодні писанки» серед учнів та вихованців загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів Брусилівської селищної ради   проходитиме відповідно до «Положення про проведення обласних виставок-конкурсів учнівської молоді з науково-технічного та художньо-естетичного напрямків позашкільної освіти в Житомирській області» 15 березня 2018 року на базі Брусилівського ЦДЮТ «Мрія».

Термін подачі попередніх заявок до 9 березня 2018 року включно (ЦДЮТ «Мрія»    brysuliv.cdut@ukr.net)

Заїзд та реєстрація учасників відбудеться 15 березня 2018 року до 10.00 год. За адресою: смт. Брусилів вул. Лермонтова, 7, Брусилівський ЦДЮТ «Мрія».