Відділ освіти та спорту Брусилівської селищної ради

Великодні писанки

                                          

Писанка  — символ сонця, життя, його безсмертя, любові і краси, весняного відродження, добра, щастя, радості.

З метою розвитку творчої активності учнів у відродженні народних ремесел, традицій та обрядів, залучення молоді до етнографічного вивчення регіональних розписів писанок, стимулювання прикладної майстерності учнів, на виконання листа комунального позашкільного навчального закладу «Житомирський обласний центр науково-технічної творчості молоді» від 16.02.2018 року № 2-74 " Про проведення ХVIIІ обласної виставки — конкурсу  «Великодні писанки», 15 березня 2018 року на базі ЦДЮТ «МРІЯ» відбулась  виставка-конкурс «Великодні писанки», серед учнів та вихованців загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів Брусилівської селищної ради. 

Журі виставки-конкурсу відзначило зацікавленість дітей мистецтвом писанкарства, змістовність домашніх композицій, різноманіття обраних технік.

У заході взяли участь учні із 7 загальноосвітніх закладів ОТГ:  Приворотська ЗОШ І-ІІІ ст., Соловіївська ЗОШ І-ІІІ ст., Брусилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Водотиївський НВК,  Брусилівська гімназія, Морозівська ЗОШ І-ІІІ ст., ЦДЮТ «МРІЯ».

Місця розподілилися наступним чином:

  «Великодні композиції» в номінації «Писанки»

 І місце – Брусилівська гімназіюя;

- Приворотська ЗОШ І-ІІІ ст.;

ІІ місце – ЦДЮТ «МРІЯ»;

ІІІ місце - Мророзівська ЗОШ І-ІІІ ст.;

- Водотиївський НВК;

- Брусилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1.

  «Великодні композиції» в номінації «Мальованки»

І місце - Брусилівська гімназію;

ІІ місце – Морозівська ЗОШ І-ІІІ ст.;

ІІІ місце – Соловіївська ЗОШ І-ІІІ ст.

Захист «Великодні композиції»

І місце - Приворотська ЗОШ І-ІІІ ст.;

- Морозівська ЗОШ І-ІІІ ст.;

ІІ місце – ЦДЮТ «МРІЯ»

ІІІ місце - Брусилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1.

Брусилівська гімназія;

 В номінації «Писанки» за практичну роботу:

І місце – Журбенко Марію, учениця10 класу Приворотської ЗОШ І-ІІІ ст.

- Карпенко Олександра, учениця 11 класу Брусилівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1

- Гаврилюк Вікторія, учениця 8 класу Морозівської ЗОШ І-ІІІ ст.,

- Волошенко Катерина, учениця 10 класу Морозівської ЗОШ І-ІІІ ст.,

- Слободенюк Злата,  учениця 6 класу Морозівської ЗОШ І-ІІІ ст., за дві роботи.

ІІ місце – Гребенюк Анна, учениця 9 класу Морозівської ЗОШ І-ІІІ ст.,

- Слободенюк Софія, учениця 7 класу Водотиївського НВК.

ІІІ місце - Слободенюк Софія, учениця 7 класу Водотиївського НВК;

-  Сливка Софія, учениця 7 класу Брусилівської гімназії;

- Миколайчук Іванна учениця 8 класу Брусилівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1;

- Бобрик Вікторія, учениця 5 класу Брусилівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1;

- Гусак Валентина учниця 9 класу Брусилівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1;

- Луцьків Галина учениця 9 класу Соловіївської ЗОШ І-ІІІ ст.;

- Куца Олександра учениця 8 класу Соловіївської ЗОШ І-ІІІ ст.;

- Костюченко Даша, учениця 8 класу Соловіївської ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу

- Герасимчук Аліна, учениця 8 класу Брусилівської ЗОШ І-ІІІ ст.. №1, вихованку ЦДЮТ «МРІЯ»

В номінації «Мальованки» за практичну роботу:

І місце -  Да-Сільву Глорію, учениця 11 класу Брусилівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1;

- Невмержицька Катерина, учениця 11 класу  Брусилівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1;

-  Журибіда Катерина, учениця 10 класу Морозівської ЗОШ І-ІІІ ст.;

ІІ місце – Ігнатенко Ірина, учениця 6 класу Брусилівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1;

Невмержицька Анна,  учениця 3 класу Брусилівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1;

ІІІ місце – Шкіль Анастасія, учениця 7 класу Брусилівської гімназії;

Щуліпенко Мар`яна учениця 9 класу Водотиївського НВК;

Дудіна Дарина, учениця 5 класу Морозівської ЗОШ І-ІІІ ст..;

 Дякуємо всім тим хто приймав участь.

Адміністрація ЦДЮТ «МРІЯ»

 



« повернутися до списку новин