Підсумки ІІ туру учнівських олімпіад

Дата: 17.01.2019 16:01

Завершився ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році, які традиційно проводяться з метою пошуку, підтримки та розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді.

Протягом листопада-грудня КОЗНЗ «Брусилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» Брусилівської селищної ради та КОЗНЗ «Брусилівська гімназія імені Г.О.Готовчиця» Брусилівської селищної ради гостинно приймали учасників олімпіад всього району, які в інтелектуальних змаганнях демонстрували свої знання, розум, логічне та нестандартне мислення, предметні компетентності.

Серед шкіл І-ІІІ ступенів найбільше, як і в минулому році, перших місць (сім) здобула команда КОЗНЗ «Брусилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» Брусилівської селищної ради (дир. Липко С.П.), 4 перших місця - у заліку Хомутецької ЗОШ І-ІІІ ступенів (дир.Слюсар А.М.),по  2 перших місця на рахунку КОЗНЗ «Брусилівська гімназія імені Г.О.Готовчиця» Брусилівської селищної ради, (дир.Нікітчин О.Ю), КОЗНЗ «Водотиївський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ліцей» Брусилівської селищної ради (дир.Тимошенко В.М.) та Приворотської ЗОШ І-ІІІ ступенів(дир.Мілієнко О.Б.),1 перше місце має Лазарівський НВК(дир.Радченко В.І.)

Найкращі результати в особистому заліку здобули учні:

- дев’ятикласниця КОЗНЗ «Брусилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» Макарчук Лідія, яка отримала шість перших  місць: з математики, географії, російської мови, хімії, української мови, біології. ЇЇ наставниками є вчителі: Сафронов М.О.,Синиця Л.В., Котенко І.І.,Тюрменко Н.А., Осокіна Р.В., Гарізан Н.В.

- одинадцятикласник КОЗНЗ «Водотиївський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ліцей» Басалкевич Дмитро, який отримав чотири перших місць: з хімії, біології, екології, математики. Його наставниками є вчителі: Бондар М.М.,Гусар О.О., Хоменко Н.М., Хоменко П.М.

- одинацятикласниця  Хомутецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Вишневська Анастасія, яка отримала три перших місця: з англійської мови, економіки, математики. Її наставники - Мацкевич С.П.,Нагорна Н.О., Хоменко І.С.

Для розвитку творчого потенціалу таких учнів необхідно відповідно організовувати їх урочну та позаурочну діяльність. А зробити це може лише творчий передовий учитель. Лідерами серед педагогів у підготовці переможців районних олімпіад стали вчителі:

• історії – Бойко Тетяна Іванівна  (КОЗНЗ «Брусилівська гімназія імені Г.О.Готовчиця» Брусилівської селищної ради);
  • географії – Сафронов Микола Олексійович (КОЗНЗ «Брусилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» Брусилівської селищної ради).

Ми щиро вітаємо учнів-олімпійців та їхніх учителів з чудовим результатом і бажаємо вам нових звершень, цікавих ідей, перемог, талановитих, яскравих «зірочок», які стануть гордістю не лише для своєї школи, жителів громади, а й гідно зможуть представити освіту  обласного та Всеукраїнського рівня.