Козацький гарт

Козаками не народжуються, козаками – стають! І щоб заслужити таке почесне звання, потрібна неабияка сила, спритність, кмітливість та відповідальність!

Щорічно школярі Брусилівщини приймають участь у Всеукраїнському фізкультурно-патріотичному фестивалі «Козацький гарт».  Метою даних змагань є формування здорового способу життя, підвищення соціальної активності та зміцнення здоров’я учнівської молоді, поліпшення національно-патріотичного виховання учнів. Цьогоріч серед шкіл нашої громади перемогу здобула команда Брусилівської ЗОШ І-ІІІ ст.№1.

На юнаків та дівчат чекають непрості обласні змагання, де треба продемонструвати не тільки високий фізичний рівень підготовки, а й інтелектуальний. Тож, побажаємо юним козачатам успіхів та перемог на наступному спортивному етапі.