Зустріч із представниками Коростишівського ОМВК

Дата: 11.03.2020 20:28

Виховання патріотичних почуттів у молоді в розрізі подій сьогодення набуває дедалі більшої актуальності. Важливо у стінах закладу освіти сформувати готовність до виконання конституційного обов’язку та удосконалення життєво необхідних умінь та навичок кожної молодої людини.

З цією метою 03 березня 2020 року на базі Брусилівського ліцею імені Г.О.Готовчиця Брусилівської селищної ради відбулася  зустріч представників Коростишівського ОМВК з учнями 11-х класів нашої громади.

Учасники зібрання  мали практичні заняття повправлятися у неповному розбиранню та збиранню автомата Калашникова.

Під час підведення підсумків  вчителі поділилися своїми враженнями, відзначили високий рівень підготовки школярів та зазначили, що виховання справжніх патріотів України передбачає забезпечення гармонійного співвідношення різних методів виховання учнів, які у майбутньому будуть без вагань служити на славу Україні.