Дата: 17.09.2020 20:41

У закладах дошкільної освіти Брусилівської селищної ради багато уваги приділяється зміцненню здоров’я вихованців. Формування основ здорового способу життя у дошкільників передбачає широке використання комплексу різних заходів, серед яких фізкультурні свята і розваги.Тому, у вересні цього року було організовано та проведено Олімпійський тиждень.

Під час проведення спортивних змагань, вікторин, розваг діти та дорослі  ділилися своїми знаннями про здоровий спосіб життя, змагалися, гралися та навчали молодших дітей різним вправам. Діти емоційно та жваво реагували на кожне з завдань, демонстрували свою спритність, швидкість, згуртованість та високий рівень спортивних вмінь.

Проведення олімпійського тижня  подарувало дошкільнятам позитивний емоційний заряд, сприяло розвитку фізичних вмінь та вихованню бажання вести здоровий спосіб життя.