У кожній дитині сонце. Тільки дайте йому світити

Дата: 22.01.2021 08:14

Організаційно-масова робота ЦДЮТ «Мрія» в І семестрі 2020-2021 н.р. планувалася відповідно до плану роботи управління освіти і науки облдержадміністрації, комунального закладу позашкільної освіти  «Обласного Центру ДЮТ», «Обласного  еколого-натуралістичної центру» , Українського державного центру позашкільної освіти та рекомендацій Міністерства освіти і науки України.

Протягом  семестру  було організовано та проведено серед учнівської молоді Брусилівської селищної ради виставки-конкурси:

«Поліські візерунки»,  «Осінні фантазії» , «Декоративний розмай», «Соняхи пам`яті і скорботи» ,   «Паперовий світ» , «Іграшковий дивосвіт»,  «Зимова казка».

Активну участь у виставках-конкурсах серед учнівської молоді Брусилівської селищної ради взяли учні   Брусилівського ліцею №1 ім. І.І. Огієнка, Биківської  гімназії,  Водотиївського ліцею , Брусилівського ліцею ім..Г.О.Готовчиця, Хомутецької ЗОШ І-ІІІ ст.,  Соловіївської ЗОШ І-ІІІ ст., Приворотської ЗОШ І-ІІІ ст., Йосипівської початкової школи та вихованці ЦДЮТ «Мрія». Всього на розгляд журі було представлено 128 творчих робіт по номінаціях: художня обробка деревини, вишивка, в’язання ,м’яка іграшка, народна лялька, авторська лялька, живопис, декоративний розпис, витинанки, оригамі, паперопластика, дідухи, павуки, різдвяні вінки, різдвяні зірки, новорічні ялинки, ялинкові прикраси.

35 конкурсних робіт переможців виставок-конкурсів серед учнівської молоді Брусилівської селищної ради мали можливість взяти участь у обласних виставках-конкурсах художньо-естетичного напряму. Серед учасників обласних виставок-конкурсів  отримали призові місця:

ІІІ місце –Андрусенко Владислав , обласна виставка-конкурс «Осінні фантазії» (28.10.2020) , гурток «Художня обробка деревини»-керівник гуртка Дубницький П.М.

ІІ місце –Гримашевич Святозар , обласна виставка-конкурс «Іграшковий дивосвіт» (02.10.2020), гурток «Художня обробка деревини»-керівник гуртка Дубницький П.М.

ІІ місце –Макарчук Лідія , обласна виставка-конкурс « Іграшковий дивосвіт» (02.10.2020) , гурток «Образотворче мистецтво» -керівник гуртка Курдиш С.І.

ІІ місце –Бірюкова Ксенія, обласна виставка-конкурс «Декоративний розмай» (06.11.2020), гурток «Образотворче мистецтво»-керівник гуртка Курдиш С.І.

ІІІ місце - Сербін Дарина, обласна виставка-конкурс « Паперовий світ» (30.11.2020), гурток «Рукоділля» -керівник гуртка Бондаренко Т.О.

ІІІ місце – Смірнова Валерія , обласна виставка-конкурс « Паперовий світ» (30.11.2020), гурток «Народна творчість» -керівник гуртка Бондаренко Т.О.

ІІІ місце – Луценко Софія , обласна виставка-конкурс « Зимова казка» (11.12.2020) , гурток «Образотворче мистецтво» -керівник гуртка Курдиш С.І.

ІІ місце – Нагорна Вікторія, обласна виставка-конкурс « Зимова казка» (11.12.2020) , гурток «Крій і шиття» -керівник гуртка Бондаренко Т.О.

ІІІ місце –Мельник Ірина, обласна виставка-конкурс « Зимова казка» (11.12.2020) , гурток «Крій і шиття» -керівник гуртка Бондаренко Т.О.

І місце – Коваль Андрій, Всеукраїнський конкурс малюнків «Битва жанрів»

(06.10.2020), гурток «Образотворче мистецтво» -керівник гуртка Курдиш С.І.

Вихованці ЦДЮТ «Мрія» також  взяли  участь в обласному онлайн фестивалі-конкурсі «Кришталеві нотки» (керівник Чернець О.П.) та «Феєрверк танцю» (керівник Смірнова С.В.),  представляли свої творчі роботи в обласній виставці-конкурсі : «Поліські візерунки» (2 конкурсні роботи-керівник Бондаренко Т.О.).