Гімназіада Брусилівщини 2020-2021 н.р.: легкоатлетична естафета

Дата: 07.06.2021 08:53

04 червня 2021 року на центральному футбольному полі Брусилівської ДЮСШ проведено легкоатлетичну естафету в залік Гімназіади Брусилівщини 2020-2021 н.р. Спортивні змгагання відбулись в рамках центрального святкування Всеукраїнського заходу "Рух - це здорово!" з нагоди Дня захисту дітей.

Метою естафети також є подальше впровадження фізичної культури та спорту у повсякденний побут учнів, зміцнення їх здоров'я, кращої підготовки до самостійного життя, успішної трудової діяльності та захисту Батьківщини, активізації й підвищення ефективності фізкультурно-масової, оздоровчої та навчально-тренувальної роботи у спортивних секціях, групах, збірних командах закладів загальної середньої освіти, ДЮСШ та посилення пропаганди серед учнівської молоді олімпійських видів спорту та ідей олімпійського руху. Загальне  керівництво  підготовкою   та  проведенням  змагань  здійснювалось  відділом освіти та спорту Брусилівської селищної ради та адміністрацією Брусилівської ДЮСШ.

Командні результати наступні:

1 місце - команда Брусилівського ліцею №1 імені І.І. Огієнка Г.О.

2 місце - команда Брусилівського ліцею імені Г.О. Готовчиця;

3 місце - команда Соловіївської ЗОШ I-III  ступенів.

Вітаємо переможців та учасників змагань. Бажаємо подальших спортивних звершень.