Міжнародний фотоконкурс «World of After-School Education Institutions»

Дата: 02.06.2021 10:09

Міжнародна асоціація позашкільної освіти - МАПО з представниками Болгарії, Казахстану, Литви, Польщі, Словаччини, України, Чехії до Міжнародного Дня захисту дітей організували і провели Міжнародний фотоконкурс «Світ закладів позашкільної освіти» | International photo contest «World of After-School Education Institutions».  На участь у фотоконкурсі подано понад 4,5 тис. заявок.

Мета міжнародного фотоконкурсу – популяризація позашкільної освіти дітей, діяльність закладів позашкільної освіти в світі.

Вітаємо Романюк Ярину, вихованку гуртка "Образотворче мистецтво", Герасимчук Аліну,вихованку гуртка "Рукоділля" та хореографічний колектив "Мрійники" за представлення нашого Центру на міжнародному рівні. Бажаємо подальших успіхів у розвитку позашкільної освіти!