Вітаємо учасників обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» з перемогою!

Дата: 08.02.2022 10:24

З метою пропаганди серед молоді бережливого ставлення до природи;формування практичних умінь та навичок учнів по виготовленню композицій, які символізують та відображують новорічно-різдвяну флористику; сприяння розвитку флористичного мистецтва України з 20листопада 2021 року до 20 січня 2022 року було проведено обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція», який відбувся на базі КЗПО «Обласний еколого-натуралістичний центр» Житомирської обласної ради. На конкурс було представлено 327 робіт з 30 теріторіальних громад області.280 учасників стали переможцями. На підставі висновків журі було визнано переможцями обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» та нагороджено дипломом Департаменту освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації делегацію учнівської молоді, яка представляла Брусилівську громаду:

Луценко Софію, вихованку ЦДЮТ «Мрія» у номінації «Новорічний подарунок»,гурток «Образотворче мистецтво»;

Кріцку Анастасію, вихованку ЦДЮТ «Мрія» у номінації «Сюжетна композиція», гурток «  Рукоділля»;

Нагорну Вікторію, вихованку ЦДЮТ «Мрія» у номінації «Новорічна композиція», гурток  «Український сувенір»;

Корсакова  Максима, вихованця ЦДЮТ «Мрія» у номінації «Новорічний букет», гурток «Паперопластика»;

Бульбу Вікторію, вихованку ЦДЮТ «Мрія» у номінації «Флористична новорічна картина чи колаж», гурток « Фітодизайн» ;

Кляшторну Оксану, ученицю 9 класу Водотиївського ліцею , ;

Назарчук Поліну, ученицю 4-А класу Брусилівського ліцею №1 ім.І.І.Огієнка у номінації «Новорічний вінок».