Фестиваль-конкурс «Читанка» присвячений популяризації читання та книгам серед вихованців Центру дитячої та юнацької творчості «Мрія»

Дата: 29.03.2021 10:58

З метою популяризації читання та книг серед учнів, розвитку та підтримки талановитої молоді в березні місяці на базі Брусилівського Центру дитячої та юнацької творчості «Мрія», серед вихованців гуртка «Дозвілля» дистанційно, в онлайн форматі відбувся фестиваль - конкурс «Читанка».

У конкурсі взяли участь 12 учнів із закладів загальної середньої освіти у таких вікових категоріях: молодша (06-10 років), середня (11-14 років) та старша (15-18 років).

Учасники конкурсу продемонстрували мистецтво живого слова, майстерне виконання, вміння відтворити характер виконуваного твору.

За результатами оцінювання конкурсної комісії переможцями було визначено:

в номінації від 06-10 років

І місце – Скумін Каміла Павлівна;

ІІ місце – Ракова Надія Віталіївна;

ІІІ місце – Хомич Діана Анатоліївна

в номінації  від 11-14 років

І місце – Реутова Анна Вадимівна;

ІІ місце – Дудіна Дарина Дмитрівна;

ІІІ місце – Слободенюк Софія Валентинівна

в номінації  від 15-18 років

І місце – Слободенюк Злата Валентинівна;

ІІ місце – Іванова Олександра Андріївна;

ІІІ місце – Корсаков Андрій Андрійович.

Відео за посиланням https://www.facebook.com/groups/1395004510640857