Вітаємо з перемогою у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України Шкіль Анастасію!

Дата: 18.03.2021 11:14

Ось і завершився ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, що проходив цього року у незвичному онлайн-форматі.

Напружена робота та хвилювання учасників, їх керівників, батьків, учителів залишилися позаду, але горизонти наукової діяльності тільки почали відкриватися перед юними дослідниками.

Щиро вітаємо  ученицю 10 класу Брусилівського ліцею імені Г.О.Готовчиця Шкіль Анастасію, яка виборола 2 місце із  науковою роботою "Моніторинг ґрунтового покриву Брусилова", секція "Географія та ландшафтознавство", відділення "Науки про Землю" (науковий керівник Макаренко Наталія Миколаївна).

Пишаємось ученицею нашої громади і бажаємо подальших успіхів у досягненні наукових вершин!

Нехай ця перемога стане поштовхом до самовдосконалення та майбутньої успішної професійної діяльності.

А також висловлюємо вдячність Наталії Миколаївні за підготовку та гідний виступ її учениці у конкурсі-захисті МАН України.