Заочна виставка-конкурс «Поліські візерунки»

Дата: 17.05.2021 11:20

З метою виявлення і підтримки обдарованої учнівської молоді, створення умов для самореалізації творчої особистості в сучасному суспільстві, збагачення її духовного потенціалу, виховання еестетичного смаку, а також відродження кращих традицій українського народу 13 травня 2021 року на базі ЦДЮТ «Мрія» відбулася заочна виставка-конкурс «Поліські візерунки» серед учнів та вихованців закладів загальної середньої освіти  Брусилівської селищної ради.

На розгляд журі було представлено 15 конкурсних робіт з п’яти   закладів загальної середньої та позашкільної освіти:  Водотиївського ліцею,   Ставищенської ЗОШ І-ІІІ ст., Брусилівського ліцею №1 ім.. І.І. Огієнка,  Приворотської ЗОШ І-ІІІ ст. та ЦДЮТ «Мрія».

На  підставі висновків журі,було визнано переможців

В номінації  «В'язання спицями, гачком (аксесуари та прикраси)»:

І місце   - Мельник Олександру, ученицю 5-А класу Брусилівського ліцею №1 ім. І.І. Огієнка, вихованку ЦДЮТ «Мрія»;

- Бабич Катерину, ученицю 4 класу Водотиївського ліцею.

ІІ місце   -Пінчук Лесю, ученицю 9-Б класу Брусилівського ліцею №1

ім.І.І.Огієнка.

В номінації «Художнє плетіння та ткацтво (аксесуари та прикраси)»:

І місце – Смірнову Валерію, ученицю 5-А класу Брусилівського ліцею №1 ім. І.І. Огієнка, вихованку ЦДЮТ «Мрія»;

В номінації  Вишивка (рушники):

ІІ місце -  Омельченко Оксану, ученицю 9-Б класу Брусилівського ліцею №1 ім. І.І. Огієнка.

В номінації «Вироби з шкіри, ниток, тканини (аксесуари та прикраси):

І мсце – Сербін Дарину, ученицю 4 класу Брусилівського ліцею №1

ім.І.І.Огієнка, вихованку ЦДЮТ «Мрія»;

- Головню Романа, учня 3-Б класу Брусилівського ліцею №1 ім. І.І. Огієнка

- Назарчук Поліну, ученицю 3-А класу Брусилівського ліцею №1 ім. І.І. Огієнка.

ІІ місце – Ушко Анастасію, ученицю 3-А класу Брусилівського ліцею №1 ім. І.І. Огієнка.

ІІІ місце – Мартинюк Вікторію, ученицю 6 класу Ставищенської ЗОШ І-ІІІ ст.