Будівництво нового мультифункціонального майданчика

Дата: 25.01.2021 11:41

В рамках програми“Спроможна школа для кращих результатів”, а також для створення мотивуючого простору, забезпечення оптимальних та гідних умов для занять фізичною культурою та спортом для всіх категорій громадян незалежно від віку, матеріального і соціального становища, доступності занять різними видами спорту для осіб з особливими потребами, розширення мережі спортивних секцій у закладі, зайнятості дітей в позаурочний час, популяризації здорового способу життя, проведення тренувань, ігор у теніс, волейбол, баскетбол, гандбол, бадмінтон на сучасному та безпечному спортивному майданчику й розвитку спортивної інфраструктури  Брусилівської ОТГ реалізується  проєкт «Реконструкція спортивного майданчика на території  Комунального закладу Брусилівський ліцей імені Г.О. Готовчиця Брусилівської селищної ради під мультифункціональний майданчик для занять ігровими видами спорту 38м на 20м.».