Чемпіонат Брусилівської ДЮСШ з легкої атлетики

Дата: 27.05.2021 12:15

21 червня 2021 року на футбольному полі Брусилівської  ДЮСШ відбувся чемпіонат Брусилівської ДЮСШ з легкої атлетики. До  участі у  змаганнях запрошені вихованці ДЮСШ, учні закладів загальної середньої освіти Брусилівської селищної ради у вікових категоріях 2005-2007р.н., юн., та дів., 2008-2010р.н. Змагання  проводяться   з  метою  пропаганди  здорового,  активного  способу  життя, підготовки та виявлення спортивних резервів, залучення дітей та молоді до регулярних занять фізичною культурою і спортом.

Абсолютними чемпіонами з двоборства серед юнаків 2005- 2007р.н., стали:

I місце - Зейд Аллі учень Брусилівського ліцею 1 ім.І.І.Огієнка, серед дівчат -Дячок Іванна учениця Водотиївського ліцею.

ІІ місце - Суховець Назарій, учень Брусилівського ліцею ім.Г.О.Готовчиця та Кучеренко Богдана учениця Водотиївського ліцею.

IІІ місця посіли - Овсієнко Сергій учень Брусилівського ліцею 1 ім. І.І.Огієнка, Слободенюк Марія - Брусилівський ліцей ім. Г.О.Готовчиця.

Молодші юнаки та дівчата 2008-2010 р.н., змагалися у трьох видах спорту.

Перемогу здобули:

І місце -  Шевченко Роман Соловіївська ЗОШ І-ІІІст., Клименко Софія Водотиївський ліцей.

ІІ місце - Ткаченко Ярослав Водотиївський ліцей, Хаснаш Владислава Соловіївська ЗОШ І-

ІІІст.

ІІІ місце - Ковальчук Максим Ставищенська ЗОШ, Лозко Юлія Брусилівський ліцей ім. Г.О.Готовчиця.

Старші юнаки змагалися із штовхання ядра,

І місце - Савченко Олександр учень Брусилівського ліцею 1 ім.І.І.Огієнка.

ІІ місце -  Білокур Володимир учень Соловіївської ЗОШ.

ІІІ місце -  Гуцуляк Олег Ставищенська ЗОШ.

Чемпіонкою у штовхані ядра серед дівчат стала Кучеренко Богдана Водотиївський ліцей.

Вітаємо із перемогою лагкоатлетів. Бажаємо вдалих ігор та перемог!