Виставка-конкурс юних фотоаматорів "Моя Україно"

Дата: 22.02.2021 12:53

Відповідно до Умов проведення Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!» з метою виявлення і підтримки обдарованої молоді, підвищення ролі фотоаматорства у морально-етичному вихованні підростаючого покоління, розвитку художньої майстерності та фотоаматорства серед учнівської молоді,  популяризації кращих фоторобіт 16 лютого 2021 року на базі ЦДЮТ «Мрія» Брусилівської селищної ради відбулася заочна  виставка-конкурс юних фотоаматорів «Моя Україно!» серед учнів закладів загальної середньої та позашкільної освіти.

Активну участь в конкурсі взяли юні фотоаматори з Брусилівського ліцею ім..Г.О.Готовчиця, Водотиївського ліцею, Ставищенської ЗОШ І-ІІІ ст.. та Биківської гімназії. Всього на розгляд журі було представлено 30 творчих робіт по номінаціях:

1. Портрет (репортажний та студійний).

2. Пейзаж.

3. Натюрморт.

4. Побутові або жанрові фотографії.

5. Фото з застосуванням програми Adobe Photoshop.

6. Архітектура.

7. Репортажне фото.

8. Мікрофотографія та макрофотографія.

9. Флора і фауна.

10. Експериментальне фото.

На підставі висновків журі, було визнано переможцями:

В номінації «Портрет» :

І місце Радзієвську Світлану, ученицю 11 класу Брусилівського ліцею ім..Г.О.Готовчиця, за роботу «Подих Батьківщини».

В номінації «Пейзаж» :

І місце – Метківську Дарину, ученицю 11 класу Водотиївського ліцею , за роботу  « Водотийські світанки » ;

Кошолап  Владиславу, ученицю 6 класу Ставищенської ЗОШ І-ІІІ ст. , за роботу  « Осінь у кронах дерев» ;

ІІ місцеДутковську  Аріну,   ученицю 7 класу Ставищенської ЗОШ І-ІІІ ст. за роботу  «Люблю море» .

В номінації «Флора та фауна»:

ІІ місце – Ширшова  Володимира, учня  2 класу Ставищенської ЗОШ І-ІІІ ст.  , за роботу  « По ставку красиві лебеді пливли » ;

Кравченко Ірину, ученицю 11 класу Брусилівського ліцею ім..Г.О.Готовчиця, за роботу «У синю даль»;

ІІІ місце – Мартинюк Вікторію, ученицю 6 класу Ставищенської ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Найкраща квіточка у моєму саду».

Ковальчук Артема, учня 4 класу Ставищенської ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Зима у моєму рідному селі».

Кравченко Ірину, ученицю 11 класу Брусилівського ліцею ім..Г.О.Готовчиця, за роботу «Змагання за першість».

В номінації «Фото з застосуванням програми Adobt Photoshop»:

І місце – Бульбу Вікторію, ученицю 2 класу Ставищенської ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Ой був собі коточок-Пушочок».