Фуд челендж в Осівецькій гімназії

Дата: 07.05.2021 12:58

Осівецька гімназія Брусилівської селищної ради долучилась до Челенджу, присвяченому темі “Здорове харчування”, який триватиме чотири тижні - з 26 квітня по 24 травня, що проводиться Healthy Schools – це унікальна соціальна програма, спрямована на популяризацію здорового способу життя в школах України. Мета челенджу: зацікавити школярів здоровим харчуванням та довести, що здорова їжа – це легко, смачно і різноманітно! Ми плануємо за ці чотири тижні розглянути базові принципи здорового харчування, об’єднати довкола цієї теми шкільну спільноту та батьків на тлі позитиву та креативу. А найголовніше, челендж – це чудова можливість урізноманітнити та збагатити карантинні будні та згуртувати спільноту, не дивлячись на дистанційне навчання.