Звітний концерт Брусилівської дитячої музичної школи

Дата: 01.06.2021 13:08

27 травня 2021 року відбувся звітний концерт Брусилівської дитячої музичної школи, на я кому були присутні учні, батьки та гості нашої Брусилівської громади. На початку заходу директор музичної школи Івасенко Л.В. урочисто привітала випускника по класу баяна Шкуренка Андрія, та багатьох учнів за високі досягнення у навчанні , які отримали похвальні листи, грамоти, подяки, різнобарвні букети квітів.  З вітальним словом до музичної родини виступив колишній випускник школи по класу баяна, а нині головний спеціаліст відділу освіти та спорту Брусилівської селищної ради Зоря П.С. У святковому концерті пролунали твори сучасних авторів, композиторів – класиків, а також обробки народних пісень і танців. Виступи окремих виконавців змінювались виступами хору молодших та старших класів, дуетів та ансамблів різного складу.

Під час концерту, та після його закінчення відбулося відео та фотозйомка.

Всі учасники свята були заохочені солодощами та подарунками.

Захід було проведено відповідно до карантинних вимог.