Заочна виставка-конкурс «Іграшковий дивосвіт»

Дата: 25.05.2021 13:09

Відповідно до наказу управління освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації від 04.02.2021 року № 12 «Про проведення обласних виставок-конкурсів у 2021 році» з обов'язковим виконанням рішення протоколу №11 позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Житомирської обласної державної адміністрації від 5 травня 2021 року, листа КЗПО «Обласний Центр ДЮТ» Житомирської обласної ради від 06.05.2021 №6-210 «Про проведення VII обласної виставки-конкурсу «Іграшковий дивосвіт», враховуючи карантинні обмеження «жовтого» рівня епідемічної небезпеки, з метою виявлення і підтримки обдарованої учнівської молоді, створення умов для самореалізації творчої особистості в сучасному суспільстві, збагачення її духовного потенціалу, виховання естетичного смаку, а також відродження кращих традицій українського народу 20 травня ц.р.  на базі ЦДЮТ «Мрія» Брусилівської селищної ради було проведено заочно виставку-конкурс «Іграшковий дивосвіт».

На розгляд журі було представлено 17 конкурсних робіт з шести   закладів загальної середньої та позашкільної освіти:  Водотиївського ліцею,   Ставищенської ЗОШ І-ІІІ ст., Брусилівського ліцею №1 ім.. І.І. Огієнка,  Приворотської ЗОШ І-ІІІ ст., Осівецької гімназії та ЦДЮТ «Мрія».

На  підставі висновків журі було визнано переможцями:

В номінації  «Мяка іграшка»:

І місце   - Сербін Дарину, ученицю 4-А класу Брусилівського ліцею №1 ім. І.І. Огієнка, вихованку ЦДЮТ «Мрія»;

ІІ місце  -   Шаповала Антона, учня 1 класу Приворотської ЗОШ І-ІІІ ст.;

-Іщук Максима, учня 1 класу Приворотської ЗОШ І-ІІІ ст.;

ІІІ місце   - Дмитренко Дарину, ученицю 6 класу Осівецької гімназії;

-Чорну Дар`ю,  ученицю 8 класу Осівецької гімназії.

В номінації «Народна лялька»:

І місце – Мельник Олександру, ученицю 4-Б класу Брусилівського ліцею №1               ім. І.І. Огієнка, вихованку ЦДЮТ «Мрія»;

• Чорну Дар`ю,  ученицю 8 класу Осівецької гімназії;
  • Майстренко Олександру, ученицю 6 класу Осівецької гімназії;
  • Мельник Олександру, ученицю 2-Б класу Брусилівського ліцею №1            ім. І.І. Огієнка;
  • учнів 2-А класу Брусилівського ліцею №1 ім. І.І. Огієнка, за колективну роботу «Дівчинка у віночку»;

ІІ місце – Куриленко Юлію,  ученицю 7 класу Ставищенської ЗОШ І-ІІІ ст.;

-Коковіну Крістіну, ученицю 2-А класу Брусилівського ліцею №1 ім.І. І. Огієнка;

-Погорілу Ольгу, ученицю 2-А класу Брусилівського ліцею №1 ім.І. І. Огієнка.

В номінації  Авторська лялька:

І місце – Нагорну Вікторію, ученицю 4-Б класу Брусилівського ліцею №1 ім. І.І. Огієнка, вихованку ЦДЮТ «Мрія»;

ІІ місце -  Кляшторну Оксану, ученицю 8 класу Водотиївського ліцею;

-Плавко Анну. ученицю 1 класу Приворотської ЗОШ І-ІІІ ст.