РУХ - ЦЕ ЗДОРОВО

Дата: 16.06.2023 14:14

15 червня 2023 року в с. Ставище пройшов спортивно-масовий захід під девізом «РУХ – ЦЕ ЗДОРОВО». В програму входили: естафети «Козацький гарт», мініфутбол юнаків 2008-2009 р.н. та показові виступи з техніки спортивного туризму.

У даному заході взяли участь 5 закладів освіти:

Брусилівська ДЮСШ;

Брусилівський ліцей імені Г.О. Готовчиця;

Морозівська гімназія;

Хомутецька гімназія;

Ставищенська гімназія.

Свято було проведено спільно з Житомирським обласним відділенням Комітету фізичного виховання та спорту МОН України та Заслуженим тренером України Зорніком Володимиром Романовичем, які нагородили дипломами тренерів та вчителів фізичного виховання призерів Гімназіади школярів 2022/23 навчального року.

На заході також були присутні Голова Брусилівської селищної ради Габенець Володимир Васильович та начальник відділу освіти та спорту Чмуневич Микола Ілліч, які привітали учнів та побажали успіхів.

Щиро дякуємо всім за активну участь.