Вітаємо учасників та переможців VI обласної виставки-конкурсу «Чарівний пензлик»!

Дата: 01.03.2021 14:31

З метою виявлення і підтримки обдарованої учнівської молоді, створення умов для самореалізації творчої особистості в сучасному суспільстві, збагачення її духовного потенціалу, розвитку художніх здібностей, виховання почуття патріотизму та відповідальності за майбутнє своєї держави 24 лютого на базі Комунального закладу позашкільної освіти «Обласний центр дитячої та юнацької творчості» Житомирської обласної ради відбулась 6 обласна виставка-конкурс «Чарівний пензлик».

До участі в конкурсі запрошувалися учні (вихованці) закладів загальної середньої та позашкільної освіти віком від 6 до 18 років і які стали переможцями районних, міських та ОТГ області заходів даного напряму.

На участь у виставці-конкурсі подавалися творчі роботи, які в художній формі відтворювали  красу рідного краю, висловлювали думку про мир, безпеку та євроінтеграційні процеси в Україні через малюнки, проявляючи свою творчість, креативність та індивідуальність.

Конкурсні роботи відповідали тематиці та номінаціям виставки-конкурсу:

1.За нашу свободу.

2.Знай і люби свій край.

3.Україна – європейська держава.

Відповідно до протокола особистої першості наші учасники стали переможцями:

Абсолютний переможець в номінації «Знай і люби свій край»:

Романюк Ярина, учениця 8 класу Брусилівського ліцею №1 ім.І.І.Огієнка, вихованка ЦДЮТ «Мрія».

ІІ місце в номінації «За нашу свободу»:

Коваль Андрій , учень 10 класу Брусилівського ліцею №1 ім.І.І.Огієнка, вихованець ЦДЮТ «Мрія».

ІІІ місце в номінації «Україна-європейська держава»:

Нагорна Вікторія, учениця 4 класу Брусилівського ліцею №1 ім.І.І.Огієнка, вихованка ЦДЮТ «Мрія».

ІІІ місце в номінації «За нашу свободу»:

Антоненко Олександра, учениця 6 класу Соловіївської ЗОШ І-ІІІ ст..

Також представляли свої творчі роботи:

в номінації «Україна-європейська держава»-  Бірюкова Ксенія, учениця 7 класу Брусилівського ліцею №1 ім.І.І.Огієнка, вихованка ЦДЮТ «Мрія»;

в номінації «Знай і люби свій край» - Щербатюк Софія, учениця 5 класу Соловіївської ЗОШ І-ІІІ ст..