A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти та спорту Брусилівської селищної ради

Міжнародний день поширення інформації про аутизм

Дата: 02.04.2021 14:43
Кількість переглядів: 4

По усьому світу 2 квітня одягають блакитне на знак підтримки людей з аутизмом, розладом розвитку нервової системи, що утруднює комунікацію. Останні дослідження усе частіше, окрім генетичних причин, відносять аутизм до розладів, пов'язаних також із забрудненням довкілля, їжі та питної води. В Україні офіційно зареєстровано понад 4 тисячі людей з аутизмом, але представники громадських організацій, які опікуються цією проблемою, кажуть, що насправді таких людей набагато більше.

КУ "Брусилівський ІРЦ" спільно з відділом освіти та спорту Брусилівської селищної ради також долучилися до підтримки людей з аутизмом, або ще як називають "людей дощу".

«Ау», ­– кричать люди, якщо заблудять у лісі. Це означає: «я сам, відзовіться, хто чує». Слово «аутизм» теж цього кореня, воно походить від грецького autos – «сам», а аутизм — «занурення у себе».

Людям із цим розладом дуже важко комунікувати зі світом і спілкуватися з іншими людьми. Перші ознаки аутизму, зазвичай, проявляються у дітей до 3-х років і якщо батьки і лікарі їх вчасно помітять, то такій людині можна допомогти втримати зв’язок зі світом. До того ж, інтелект аутистів не завжди понижений, дуже часто такі люди проявляють хороші, а подекуди і виняткові здібності у певних сферах.

День поширення інформації про аутизм започаткували , щоб поширювати інформацію про цей розлад в усьому світі. Блакитний колір і пазли є символами цього дня. Аутизм, як окрему проблему, виокремили лише наприкінці 30-х років минулого століття. Відтоді змінилися підходи до лікування і діагностика. Уже діагностують цілий спектр розладів, які відносять до аутизму. Вдосконалення діагности збільшило і кількість діагностованих випадків.

Раніше говорили про 1 дитину зі 100, тепер кажуть про 1 із 88, і навіть одну із 65, яка має цей розлад.

Традиційно, 2 квітня, у всіх країнах, і в Україні теж, проходять акції та флешмоби, метою яких є звернути увагу на цю проблему. Акції проходить на Європейській площі у Києві та на головних площах інших українських міст.

«Аутизм не виліковний, але при своєчасній діагностиці та корекційному втручанні, дитина може бути адаптована до життя у дорослому віці», – кажуть учасники акцій.

Сьогодні 2ге квітня - День поширення інформації про аутизм.
Діти з аутизмом поряд із нами, і вони – це частина нашого суспільства.
Стань супергероєм для дитини з аутизмом!
Одягай блакитне, поширюй інформацію про аутизм!

Аутизм - це постійне порушення розвитку, яке проявляється протягом перших трьох років життя і може значно погіршити розвиток мовлення, соціальної взаємодії, спілкування і поведінки.
Аутизм впливає на кожну людину по-різному, і може варіюватися від дуже легкої до дуже важкої форми прояву.

Світова статистика - 1 з 88 дітей має діагноз в аутичному спектрі

Аутизм не виліковний, але при своєчасній діагностиці та корекційному втручанні, дитина може бути адаптована до життя у дорослому віці.

2го квітня весь світ проводить флешмоби і запалює синім, щоб проінформувати суспільство про аутизм, підтримати дітей та дорослих з аутизмом.

#аутизм #2квітня #флешмоб #2апреля #инклюзия #інклюзія #миразом #мывместе

 

 

e the title here

Type the text here


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень