Вітаємо учасників та переможців ХХ обласної виставки "Космічні фантазії"

Дата: 16.03.2021 15:32

З метою виявлення і підтримки  обдарованої учнівської молоді, створення умов для  самореалізації творчої особистості в сучасному суспільстві, збагачення її духовного потенціалу, виховання естетичного смаку, підвищення знань у галузі природознавчих та гуманітарних наук 10 березня 2021 року на базі КЗПО «Обласний Центр ДЮТ» Житомирської обласної ради відбулася ХХ обласна виставка-конкурс «Космічні фантазії». До участі у виставці-конкурсі запрошувались здобувачі освіти закладів середньої та позашкільної освіти які були переможцями даного напряму у територіальних громадах, районах та містах області.

Вітаємо переможців виставки-конкурсу «Космічні фантазії».

Абсолютний переможець в номінації «Фото-,відео-, кіномистецтво» - Шкіль Анастасія ,студія «Zдвижок», Брусилівський ліцей ім. Г.О. Готовчиця.

І місце в номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» - Герасимчук Аліна, вихованка ЦДЮТ «Мрія» , учениця 11 класу Брусилівського ліцею №1 ім. І.І. Огієнка.

ІІ місце в номінації «Образотворче мистецтво» - Коваль Андрій, вихованець ЦДЮТ «Мрія», учень 10 класу Брусилівського ліцею №1 ім.І.І.Огієнка.

ІІІ місце в номінації «Література та журналістика» -Шемет Аліна, вихованка ЦДЮТ «Мрія», учениця 10 класу Соловіївської ЗОШ І-ІІІст.

Вітаємо учасників виставки-конкурсу «Космічні фантазії»:

В номінації «Декоративно-прикладне мистецтво»- Кріцку Анастасію, вихованку ЦДЮТ «Мрія», ученицю 4-А класу Брусилівський ліцей ім. Г.О. Готовчиця.

В номінації «Музичне мистецтво» - Чернець Ангеліну, вихованку ЦДЮТ «Мрія», ученицю 10 класу Брусилівського ліцею №1 ім.І.І.Огієнка.

В номінації «Образотворче мистецтво» - Кузьменко Марію, ученицю 6 класу Ставищенської ЗОШ І-ІІІ ст.