Вітаємо з перемогою у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України Басалкевича Дмитра!

Дата: 05.02.2019 15:38

5 лютого 2019 року на базі КЗ «Обласний центр дитячої та юнацької творчості» Житомирської обласної ради відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України  під час якого школярі захищали свої науково-дослідницькі роботи.

Нашу громаду представляв Басалкевич Дмитро, учень 11  класу КОЗНЗ «Водотиївський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей», у секції “агрономія” з роботою «Вплив екологічно чистого стимулятора росту гумату натрію на схожість, ріст і розвиток сільськогосподарських культур». Учасник конкурсу ретельно підготувався до захисту власних наукових напрацювань та  гідно пройшов випробування перед авторитетним журі конкурсу. Результатом науково-дослідницької роботи Басалкевича Дмитра  під керівництвом  Хоменко Н.М., учителя біології, є  диплом І ступеня.

Вітаємо Дмитра  та Нелю Миколаївну з досягненням та бажаємо завжди рухатися тільки вперед і досягати своєї мрії!!!

Бажаємо перемоги і у ІІІ (Всеукраїнському) етапі конкурсу!