ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ У ІІ (ОБЛАСНОМУ) ЕТАПІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ УЧНІВ-ЧЛЕНІВ МАН УКРАЇНИ ШКІЛЬ АНАСТАСІЮ!

Дата: 16.02.2020 17:17

13 та 14 лютого 2020 року на базі КЗ «Обласний центр дитячої та юнацької творчості» Житомирської обласної ради відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої Академії Наук України. Нашу громаду на конкурсі представляла учениця 9 класу Брусилівського ліцею ім. Г.О.Готовчиця Шкіль Анастасія, яка презентувала свою науково-дослідницьку роботу на тему: "Дзеркало" ландшафту" у секції «Географія і ландшафтознавство» та достойно пройшла випробування  перед авторитетним журі конкурсу і зайняла ІІ місце.

Вітаємо Анастасію та її керівника, Макаренко Наталію Миколаївну, з перемогою в конкурсі юних науковців і зичимо їм подальших успіхів і здобутків!