ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ В ЗАКЛАДАХ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ БРУСИЛІВЩИНИ

Дата: 06.12.2023 14:10

Діти дуже люблять зимові свята! Вони з нетерпінням чекають їх, щоб зануритися в атмосферу чарівності, радості і веселощі, а потім знайти  довгоочікуваний подарунок.
У закладах дошкільної освіти Брусилівської селищної ради пройшли цікаві та різноманітні заходи до Дня Святого Миколая, найулюбленішого свята усіх дітей. За народними повір’ями, саме в цей день він щороку ходить по домівкам та обдаровує кожну дитину.  До цього свята малюки  готувалися заздалегідь: вчили вірші, пісні, готували таночки. Адже всі ми знаємо, що Миколай любить чемних, ввічливих, вихованих діток і саме таким приносить подарунки. Тому діти з натхненням та великим задоволенням зустріли цього чарівника.
Цьогорічне свято пройшло весело та цікаво, а на прикінці свята святий Миколай роздав діткам подарунки, солодощі та пожав усім міцного здоров'я, щастя, миру та благополуччя.