СПОРТИВНА РОЗВАГА В СТАВИЩЕНСЬКОМУ ЗАКЛАДІ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

Дата: 11.12.2023 16:15

Спортивні ігри в дитячому садку - це не тільки приємне, веселе і активне проведення часу, але і велика користь для фізичного і розумового розвитку дитини.

11 грудня 2023 року в Ставищенському закладі дошкільної освіти «Калинка» пройшла спортивна розвага «Ми сміливі, сильні, дужі і до спорту небайдужі!». Вихователям вдалось створити для дітей радісний настрій, викликати позитивні емоції. Адже спортивна розвага  допомагає формувати бажання бути сильними, спритними, витривалими, займатися спортом, спільно долати труднощі. Діти з радістю виконували спортивні вправи та змагалися у різних естафетах.

Задоволені оченята вихованців закладу  надихають продовжувати створювати доброзичливу атмосферу й надалі, бо вона робить життя кращим.