Пишаємося професійними здобутками наших колег та вітаємо з перемогою в конкурсі «добрих практик» освітян Брусилівщини «Сучасна освіта-2024»

Дата: 21.12.2023 11:05

Завершився конкурс «добрих практик» освітян Брусилівщини «Сучасна освіта-2024». Це сучасна форма поширення й впровадження кращих напрацювань педагогів у вигляді конкурсних матеріалів. Щорічний освітянський захід об’єднує креативних і творчих педагогів з метою презентації і ознайомлення громадськості з «добрими практиками» та інноваційними розробками освітян, педагогічних колективів закладів освіти громади.

У 2023 році на виставку педагоги представили 27 робіт. Активну участь у конкурсі педагогічної творчості взяли педагогічні колективи: Брусилівського ліцею ім. Г.О. Готовчиця - 7 робіт, Водотиївської гімназії – 5 робіт, Брусилівського ліцею №1 імені І.І. Огієнка, Лазарівської, Ставищенської, Хомутецької гімназій, Йосипівської початкової школи, Брусилівського ЗДО «Віночок» – по 2 роботи, Биківської, Приворотської, Соловіївської гімназій, Хомутецького ЗДО «Малятко» – по 1 роботі.

На основі  експертних висновків журі та оргкомітету конкурсу 5 педагогів нагороджено дипломами І ступеня, 3 – ІІ ступеня та 10 – ІІІ ступеня.

На обласний етап конкурсу буде представлено пять робіт:

- практичний посібник «Формування в дошкільників патріотичних почуттів під час занять та дидактичних ігор» (Буракова  О.О., вихователь Хомутецького  ЗДО «Малятко» Брусилівської селищної ради);

- практичний посібник для вчителів «Досліджуємо природу. Фізичний науковий експеримент» (Журбенко Р.І., вчитель фізики та інформатики Приворотської гімназії Брусилівської селищної ради);

- мультимедійний контент «Збірник інтерактивних робочих аркушів для вивчення теми «Іменник» у 6 класі НУШ» (Ігнат О.М., вчитель української мови та літератури Водотиївської гімназії Брусилівської селищної ради);

- посібник «Вузлики на пам’ять. Робота зі словниковими словами. Українська мова. 2 клас» (Кондратюк Л.С., вчитель початкових класів Брусилівського ліцею №1 імені І.І. Огієнка Брусилівської селищної ради);

- практичний посібник «Путівник класного керівника» (Медведчук О.В., вчитель початкових класів  Брусилівського ліцею №1 імені І.І. Огієнка Брусилівської селищної ради).

Основними завданнями будь-якого педагогічного конкурсу, звичайно, є: підвищення професійної майстерності педагогів; удосконалення та розвиток освітнього процесу в сучасній школі; підтримка творчо працюючих педагогів та піднесення престижу вчительської професії. Саме це стимулює та надихає вчителів нашої громади брати участь у конкурсах.

Бажаємо нових креативних ідей, інноваційного пошуку

та  реалізації творчих задумів!