Міні-город на підвіконні у Брусилівському ЗДО «Віночок»

Дата: 06.02.2024 14:43

На початку лютого вихованці групи «Калинка» Брусилівського  закладу дошкільної освіти «Віночок» разом із  вихователем  Максименко Катериною  Василівною почали досліджувати та вивчати  рослини, які вирощують взимку на підвіконні.

Діти разом з вихователем облаштували яскраво прикрашений міні-город, де у контейнерах з ґрунтом на підвіконнях ростуть:  цибуля, салат, кукурудза, редька, пшениця, горох.

Загалом, міні-город – це заняття захоплююче і корисне.  Вирощування овочів в дошкільному закладі розвиває допитливість і спостережливість у дітей, навички дослідництва,розвиває пізнавальні, творчі здібності вихованців. Також маленькі дослідники матимуть  змогу під час прийому їжі покуштувати плоди рослин, які вони вирощують.