Семінар з національно-патріотичного виховання учнів

Дата: 16.02.2024 11:15

Враховуючи сучасну суспільно-політичну ситуацію, що склалася в Україні, усе більшої актуальності набуває виховання в молодого покоління почуття патріотизму, відданості загальнодержавній справі зміцнення країни, активної громадянської позиції. Тому 15 лютого 2024 року на базі Брусилівської мистецької школи було організовано та проведено селищний семінар-практикум на тему: «Національно-патріотичного виховання учнів засобами козацької педагогіки, екологічної, краєзнавчої та художньо-естетичної роботи».

Хочеться висловити вдячність організаторам та доповідачам семінару, а саме: представникам НДІ козацтва Інституту історії України НАН України, відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна», Українського державного університету  імені Михайла Драгоманова, інституту проблем виховання НАПН України. Дякуємо ГО «Рідний дім – Брусилівщина» за підтримку, а також директору Брусилівської мистецької школи Костіній Лесі Юріївні та її дружньому колективу за теплий прийом.