18-21 червня на териториії с.Дениші Тетерівської громади відбувся 64-й Чемпіонат області зі спортивного Туризму серед учнівської молоді .

Дата: 24.06.2024 15:42

Команда Брусилівської ДЮСШ "Phoenix" була представлена Старшою командою, в складі: Мартиненко Андрій, Войно Олексій, Хоцінський Тимофій, Білоус Володимир, Жиліна Рєната та Бурдужа Іванна.

Молодша команда: Іванчук Наталія, Марущак Дар'я, Марущак Софія, Кучеренко Вікторія, Гарбовський Віталій та Шуфлядович Дар'я.

Старша команда забрала всі нагороди 🏆

На особистій дистанції учасники показали найвищі результати:

Хоцінський Тимофій - 1 місце 🥇

Войно Олексій та Мартиненко Андрій показавши абсолютно однаковий час посіли 2-ге місце🥈

Серед дівчат : Жиліна Рената показавши найкращий час посіла перше місце 🥇, а Бурдужа Іванна зайняла 3 місце 🥉

За підсумком першого змагального дня команда зайняла перше місце. 🏆

На другий день команди бігали смугу перешкод . І тут нашій ДЮСШ не було рівних зайнявши перше місце 🥇

За підсумками двух змагальних днів доросла команда "Phoenix" посіла 1-ше 🥇🏆 загальнокомандне місце та стала Чемпіоном області зі спортивного (пішохідного) туризму.

Молодші спортсмени теж не дуже відстали від дорослих. На особистому заліку чудовий результат показали Іванчук Наталія яка зайняла 1-ше місце🥇 та Марущак Дар'я - 3-тє місце 🥉.

На командній смузі перешкод команда посіла перше місце 🥇 🏆. В загальному заліку команда зайняла друге 🥈місце. Чудовий результат для молодої команди.

Вітаю всіх з перемогою. І дякую всім за підтримку . 🎉🎉🎉👏👏👏