Олімпійський тиждень в закладах дошкільної освіти Брусилівщини

Дата: 13.09.2024 13:17

Фото без опису

Щоб навчити цінувати власне здоров’я, виховувати у дітей потребу в постійній руховій активності, зміцненні здоров’я, залучати до активних занять фізичною культурою та спортом у закладах дошкільної освіти пройшов Олімпійський тиждень під гаслом: «Україна єднає серця».

В усіх закладах освіти проводились рухливі та спортивні ігри, змагання, бесіди на спортивну тематику, перегляд мультфільмів, заняття: звичайні, сюжетні, тематичні; спортивні розваги тощо.

Протягом тижня відбулися ряд фізкультурно-оздоровчих заходів з використанням сучасних здоров’язбережувальних технологій. Під час проведення спортивних змагань малята ділилися своїми знаннями про здоровий спосіб життя, змагалися, гралися та навчали молодших дітей різним вправам. Діти емоційно та жваво реагували на кожне з завдань, демонстрували свою спритність, швидкість, згуртованість та високий рівень спортивних вмінь.

Проведення олімпійського тижня подарувало дошкільнятам позитивний емоційний заряд, сприяло розвитку фізичних вмінь та вихованню бажання вести здоровий спосіб життя.

Дякуємо Збройним силам України за можливість дітям навчатись, займатися фізичною культурою та спортом, радіти життю!