Новини

Вихованці Брусилівської ДЮСШ у складі збірної команди Житомирської області взяли участь у Чемпіонаті України зі спортивного (водного) туризму у с. Дземброня Івано- Франківської області на річці Чорний Черемош 30.04.24- 5.05.2024.

Хоцінський Тимофій та Войно Олексій виступали на катамарані С-2 і у загальному заліку посіли 3 місце (Раллі - 2 місце, Слалом - 3 місце, Спринт - 2 місце).

11:32 09.05.2024

Змагання

В Брусилівській селищній ТГ був проведенний фізкультурно- оздоровчий захід  приурочений до "10- ти річчя започаткування Цивільно - військового співробітництва у Збройних Силах України".  Забіги на 1000та 1500м.

11:18 06.05.2024

Наближаємо ПЕРЕМОГУ РАЗОМ!!!

Освітяни Брусилівщини продовжують допомагати наближати Перемогу. Спільними зусиллями було зібрано кошти на 6 FPV дронів, які полетіли до наших воїнів з 95 ОДШБр. Слова вдячності від хлопців нашим колегам із Приворотської, Соловіївської, Биківської, Хомутецької, Водотиївської гімназій, Йосипівської початкової школи, Брусилівського ліцею імені  Г.О.Готовчиця, Долинівського, Хомутецького, Приворотського, Новоозерянського, Покришівського, Ставищенського,Брусилівського, Биківського закладів дошкільної освіти, Брусилівської мистецької школи, Брусилівського ІРЦ, відділу освіти та спорту, а також Наталії Хіміч.

09:44 01.05.2024