Всеукраїнський новорічно-різдвяний конкурс «Новорічна композиція»

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 24.11.2020 р. № 1452 «Про затвердження Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2021 рік (за основними напрямами позашкільної освіти)» .Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді провів традиційний щорічний Всеукраїнський новорічно-різдвяний конкурс «Новорічна композиція» (з 20 грудня 2021 року по 20 січня 2022 року). Конкурс проводився з метою екологічного, природоохоронного та естетичного виховання учнівської молоді та залучення до громадського руху за збереження від порубок дерев хвойних порід і поширення досвіду цієї діяльності серед молоді. Завданнями цього конкурсу  було  пропаганда серед молоді бережливого ставлення до природи; розвиток творчої ініціативи та пізнавальної діяльності; формування практичних умінь та навичок дітей та молоді щодо виготовлення новорічно-різдвяних композицій, які символізують та відображають Новорічну та Різдвяну флористику; сприяння розвитку флористичного мистецтва в Україні. Участь у виставці брали як окремі учні та вихованці, так і учнівські колективи закладів загальної середньої та позашкільної освіти з усіх областей України.  З робіт, надісланих на конкурс, була створена виставка «Новорічна композиція», де були представлені роботи вихованців творчих учнівських об'єднань еколого-натуралістичних центрів, станцій юних натуралістів, Будинків дитячої та юнацької творчості, учнів закладів загальної середньої освіти. За підсумками та оцінкою журі Всеукраїнського новорічно-різдвяного конкурсу «Новорічна композиція», вихованка ЦДЮТ «Мрія» гуртка «Образотворче мистецтво» гідно представила свою творчу роботу в номінації «Новорічний подарунок» та була нагороджена грамотою Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді за І місце.

11:07 08.02.2022